loading

İlk Yatınızı Alırken Planlamanız Gerekenler

22-03-2023 15:37    22

Yat satın almadan önce neden bunu yapmak istediğinizi kendinize sormanız, size en uygun yat boyutunu ve türünü seçmenize yardımcı olacaktır. Örneğin, motorlu tekne mi yoksa yelkenli mi istiyorsunuz? Aile ve arkadaşlarla eğlence gezileri için mi kullanacaksınız? Çevre için mi? Evden uzakta 2. eviniz gibi kullanmak için mi? İş yemekleri ve toplantıları için mi? Günlük geziler mi yoksa kıyı gezintisi, uzun deniz gezintisi mi istiyorsunuz? Yarış, balık tutma, adadan adaya gitmek, dalış veya kısmi kiralama olarak mı kullanacaksınız? Ayrıca, ne kadar bütçe ayırmak istediğinizi de belirlemelisiniz.

Yat satın almadan önce, aileniz için uygun bir konaklama alanı belirlemelisiniz. Yeni bir aile üyesi gelecek mi? Nerede konaklayacak?

En uygun marina hangisi? Seçmiş olduğunuz marina gitmek istediğiniz noktalara yakın mı? Seçiminizin ailenize ve tekne kullanma ihtiyaçlarınıza uygun bir konaklama alanı olduğundan emin olun...

Tüm bu soruların cevaplarını kendinize verdikten sonra, profesyonel bir aracı şirketiyle yat alımınızı gerçekleştirmeden önce ihtiyacınız olduğunda her zaman yanınızda olacak güvenilir ve saygın bir tekne aracısını belirleyin. Her zaman aynı aracı kurum ile çalışmayı prensip edinin. Onlar teknenizle ilgili her şeyi eksiksiz takip edecek, sizi en doğru şekilde yönlendirecek ve profesyonel satın alma ve satış prosedürlerini yerine getirerek anlık bilgi akışını sizlere sağlayacaklardır.


Etiketler: